SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MOTOSİKLET TUTKUNLARI BERGAMA'DA BULUŞTU

Festivali', Türkiye'nin her yerinden gelen motosikletçileri Bergama'da buluşturdu.

10 Ekim 2016 14:20 gundem 1077
MOTOSİKLET TUTKUNLARI BERGAMA'DA BULUŞTU
MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu ile Bergama Belediyesi’nin birlikte düzenledikleri, Bergama Ticaret Odası`nın ise katkı koyduğu, bu yıl ilkini düzenlenen ‘Motosiklet Festivali’, Türkiye’nin her yerinden gelen motosikletçileri Bergama’da buluşturdu.  
Bergama Kleopatra Güzellik Ilıcasında 70ler 80ler ve 90lar konsepti ile hazırlanan konserler, DJ performansları, Dünya Mirası Bergama da çevre gezileri, Stunt Showlar ve eğlenceli yarışmalarla motor tutkunlarına güzel bir hafta sonu yaşattı.   
“1.International Bergama Retro Motofest” adıyla düzenlenen festivalde Cem Karaca, Barış Manço ve Erkin Koray gibi birçok ismin şarkılarını yorumlayan “Retrobüs” grubu ve “İstanbul Band” konseri ile eğlenen motosikletçiler,  DJ Berna Öztürk ve DJ Sıtkı Erkek müzik performansları ile oldukça müzik dolu dakikalar yaşadı.  
UNESCO Dünya Mirası Bergama’nın tarihi ören yerlerini ve tarihi çarşılarını da gezen motor tutkunları Kızıl Avlu’nun bahçesinde Stund Rider Umut Kestane’nin motoruyla sergilediği “Extrem Stunt Show” ve akrobasi gösterisini ilgiyle izledi.  
Bu yıl ilki düzenlenen motosiklet festivalinin Bergama’ya ayrı bir renk kattığını belirten Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, “Türkiye’nin farklı yerlerinden çok sayıda motosikletçi Dünya Mirası Bergama’da buluştu ve bizler için farklı ve renkli bir etkinlik oldu. İnşallah önümüzdeki yıl da yine güzel bir organizasyonla bu festivali Bergama’da gerçekleştiririz. Katılan ve Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER