SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Ödemiş Belediyesi'ne 4 ödül

Ödemiş Belediyesi, Tarihi Kentler Birliği'nin 2015 Yılı Özendirme Yarışması'nda dört projeye ödül aldı

18 Kasım 2016 09:48 gundem 1027
Ödemiş Belediyesi'ne 4 ödül
Ödemiş Belediyesi, Tarihi Kentler Birliği'nin 2015 Yılı Özendirme Yarışması'nda dört projeye ödül aldı. Antalya'da düzenlenen ödül törenine katılan Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, “Tarihimize sahip çıkmak ve gelecek nesillere aktarmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Ödemiş Belediyesi Tarihi Kentler Birliği'nin 2015 Yılı Özendirme Yarışması'na için 4 proje hazırladı.  Bademli Kılcızade Mehmet Ağa Camii Restorasyon Uygulaması, Kayaköy Çakırcalı Mehmet Efe Konağı Restorasyonu, Birgi Jandarma Karakol Binası Projeleri ve Çoban Dede (Şeyh Cüneyd) Türbesi Projeleri yarışmada ödül aldı. Antalya'da YAPEX Restorasyon Renovasyon ve Kültür Mirasını Koruma 2016 Fuarı kapsamında düzenlenen ödül törenine katılan Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, “Hazırladığımız dört projenin de ödül alması Ödemiş adına gurur verici. Emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İlçemizdeki tarihi yapıların korunması ve gelecek nesillere aktarılması konusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER