SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

PETKİM'DE PANO DÜŞTÜ 1 İŞÇİ YAŞAMINI KAYBETTİ

Petkim bakım duruşu esnasında elektrik panosu düştü. Bir işçi yaşamını yitirirken yaralı iki işçinin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

11 Ekim 2018 16:35 gundem 819
PETKİM'DE PANO DÜŞTÜ 1 İŞÇİ YAŞAMINI KAYBETTİ
GAZETE POYRAZ- Ekim ayı itibariyle bakım duruşuna giren PETKİM'de elektrik bakımını üstlenen SİEMENS'in alt taşeronu Karya Mühendislik'te çalışan üç işçi üzerlerine düşen elektrik panosunun altında kaldı. Aliağa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan işçilerden 43 yaşındaki Nihat Abaylı adlı işçi kafasından aldığı darbe nedeniyle Aliağa Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamazken Bülent Gönül ve Hünkar Gönül'ün sağlık durumlarının iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.
Hastane önüne gelen Abaylı'nın yakınları ölüm haberini alınca sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili savcılık soruşturması devam ediyor. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER