SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

PİTANE BUTİK OTEL AÇILDI

Çandarlı halkına ve Çandarlı Turizminine yıllardır yemek sektöründe hizmet veren “Pitane Restoran” ve Pitane Et Dünyası” İşletmelerinin

30 Mart 2016 15:14 gundem 1916
PİTANE BUTİK OTEL AÇILDI
Çandarlı halkına ve Çandarlı Turizminine yıllardır yemek sektöründe hizmet veren “Pitane Restoran” ve Pitane Et Dünyası” İşletmelerinin sahibi Muharrem Şirin Çandarlı Turizmine katkı sağlayacak olan “Pitane Butik Otel” i hizmete açarak Çandarlıların takdirini kazandı. Çandarlı halkına ve gelen ziyaretçilere ailesi ile birlikte vermiş olduğu hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek yatırımcık konusunda dikkatleri üzerine çeken Muharrem Şirin: -Bizlerin başarısı Çandarlı’nın başarısı diyerek açılışa katılan dostlarının, Çandarlı Esnafının, Dikili Belediye yetkililerinin ve Çandarlıların bir kere daha gönüllerini fethetti. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen açılışa katılan çok sayıda katılımcı oteli gezerek odalardaki hayran kaldıkları mefruşata ve mobilyalar için “İşte Otel böyle olmalı” diyerek bu otel Çandarlı’ya yakıştı dediler. Gelen misafirlerden bir kaçı hemen rezervasyon yaptırarak biz bu rahatlığı kaçırmak istemiyoruz. 7/24 hizmet verecek olan Otelimizde zaten lezzetini yakından bildiğimiz Pitane Restoran menüsünden faydalanacağız hem de Çandarlı gibi bir tatil Beldesinde gönlümüzce dinlenerek yılın yorgunluğunu atacağız dediler. Açılışta Kurdeleyi CHP Belde(Mahalle) Başkanı Muslu Öztürk, Dikili Belediyesi Zabıta Müdürü Bülent Dalfesoğlu, Dikili Belediyesi Çandarlı Mahallesi sorumlusu Zabıta Ali Turgut ve Çandarlı Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Alaattin Duru kesti. Daha önceleri yapılmış programlı bir işinden dolayı katılamayan Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun Müdürünü açılışa göndererek ilgisini gösterdi. Açılışta yapılan konuşmalarda; Yatırımın Çandarlı’ya, Dikili’ye hayırlı olması dilenerek başarılar temenni edildi. Çandarlı Turizminine 20 yatak kazandıran Pitane Butik Otel odalarındaki rahat yataklar, gözü yormayan mefruşat, Modern Banyo, tuvalet televizyon 7/24 oda servisi ve Vİ-Fİ bağlantısı ile hizmet verirken Barbekü donanımlı teras katında ise müşterilerine Pitane lezzetinden yemekler sunacak. Gazete Poyraz Ailesi olarak bizlerde bu yeni işletmenin ŞİRİN ailesine hayırlı uğurlu olmasını diler, bereketli sezonlar temenni ederiz.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER