SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

POYRACIK BİLİR ALTAY SPOR 1 - FOÇA BELEDİYE SPOR 0

Foça Belediye Spor, Poyracık deplasmanından eli boş döndü…

14 Kasım 2016 14:14 gundem 1090
POYRACIK BİLİR ALTAY SPOR 1 - FOÇA BELEDİYE SPOR 0
İzmir Süper Amatör Lig Beyaz Grup 7. Hafta Mücadelesi, Poyracık Bilir Altay Spor'un tek gollü üstünlüğüyle bitti.

*Maçın özeti & Poyracık Bilir Altay Spor Teknik Sorumlusu Ertay Yüzbaş ve Foça Belediye Spor Teknik Sorumlusu Engin Kale ile maç öncesi yapılan röportaj:
https://www.youtube.com/watch?v=W9JA4dgq79Q

Maçta atılan tek golü, 15. dakikada Poyracık adına Hasan Aykılıç kaydetti. 58. dakikada Engin Gazal kırmızı kart görünce, Foça kalan dakikaları 10 kişi oynamak zorunda kaldı. Foça'dan Emre Demirbaş, ilk yarı bitiminde yaşadığı sakatlığı sebebiyle yerini Tezcan Erdoğan'a bıraktı.

Kınık Poyracık Sahası'na gelen izleyiciler, mücadele dozu yüksek, her iki taraf adına harcanan gol fırsatlarının ve tartışmaya açık kararlarının çok olduğu bir müsabakaya tanıklık etti. Az sayıdaki Foça taraftarı da maç boyunca takımlarına gönülden destek verdi.

Foça Belediye Spor, gelecek maçını, 20 Kasım 2016 Pazar günü, Bornova 1881 Spor ile yapacak. Bağarası 80. Yıl Sahası'nda oynanacak olan maç, saat 13.00'da başlayacak.


POYRACIK BİLİR ALTAY SPOR 1 - FOÇA BELEDİYE SPOR 0
Stad: Kınık Poyracık Sahası - Tarih: 12 Kasım 2016, Cumartesi - Başlama Saati: 13.00
Hakemler: Mertcan Atıcı, Arda Dengiz, Erdem Eliş
Poyracık Bilir Altay Spor: Tugay Cingöz, Timurhan Aktaş, Ekin Düzgün, Salip Öztürk, Tuğbey Şen, Abdullah Urgun, Berke Can Zenger(Dk.87 Abdullah Paydaş), Hasan Aykılıç, Fatih Kökmenoğlu(Dk.90 Habib Demir), Melih Demir(K), Abdullah Dulunder(Dk.73 Furkan Ağırman)-Teknik Sorumlu: Ertay Yüzbaş
Foça Belediye Spor: Mustafa Kılıç, Umut Çetinkaya(Dk.79 Metin Erdem), Serkan Tanrıseven(K), Emrah Yılmaz, Sedat Bolyurt, Merthan Çolak, Engin Gazal, Talip Yılmaz, Okan Kızılboğa(Dk.45 Ferdi Kızıl), Emre Demirbaş(Dk.46 Tezcan Erdoğan), Erkan Akbal-Teknik Sorumlu: Engin Kale
Sarı Kartlar: Dk.18 Timurhan, Dk.39 Melih, Dk.90 Habib (Poyracık) - Dk.45 Emre, Dk.47 Tezcan, Dk.73 Sedat, Dk.80 Emrah, Dk.82 Merthan, Dk.90 Mustafa (Foça)
Kırmızı Kart: Dk. 58 Engin Gazal (Foça)
Gol: Dk.15 Hasan Aykılıç (Poyracık) 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER