SİTE SAĞ REKLAM ALANI

RAVAGO'DA TİS SÜRECİ

Şube Başkanı Ahmet Oktay, RAVAGO çalışanlarına bilgilendirmelerde bulundu.

16 Nisan 2019 12:34 gundem 0
RAVAGO'DA TİS SÜRECİ
Petrol İş Aliağa Şubesi'nin örgütlü olduğu Ravago ve Gebze Şubesinin örgütlü olduğu Enplast işyerlerinde çalışan üyeleriyle dün Necmettin Giritlioğlu Konferans Salonu'nda toplu iş sözleşme süreci ve işyerinde yaşanılan problemlerin görüşüldüğü bir toplantı yapıldı.
Bugün de üyelere toplu iş sözleşme görüşmeleriyle ilgili bilgilendirme yapan Şube Başkanı Ahmet Oktay, sendika olarak taleplerinin Petro-Kimya sektöründe çalışanlar için alınması hak olan ücretler olduğunu dile getirerek "Taleplerimiz, sektörel olarak baktığımızda alınması gereken ücretlerdir. Bu sektörde çalışanlar için çok düşük ücret almaktayız. Alım gücümüz düşük. Biz insan onuruna yakışır bir ücret talep ediyoruz.” dedi.


Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER