SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ŞAHIS 46 VİZYONA GİRDİ

Çekimi Samurlu'da yapılan ve Çağatay Düz ile Ege Demirbüken'in yazıp yönettiği ‘Şahıs 46' bugün vizyona giriyor.

19 Temmuz 2019 11:30 gundem 671
ŞAHIS 46 VİZYONA GİRDİ
Çekimi Samurlu'da yapılan ve Çağatay Düz ile Ege Demirbüken'in yazıp yönettiği 'Şahıs 46' bugün vizyona giriyor.
Aliağa Belediyesi Gençlik merkezi'nde ilk gösterimi yapılacak olan film Salon 1'de 13,30, 16,00, 18,30 ve 21,00 seanslarında izlenebilecek.
Çağatay Düz ve Ege Demirbüken'in yazıp yönettiği "Şahıs 46", çıktıkları yolda ıssız bir yerde arabalarının bozulmasıyla yakındaki bir evin sahibinden yardım talep eden bir grup gencin hikayesini konu ediniyor.
Üç arkadaşın gençlik festivaline gitmek için yola çıkmasıyla başlayan filmin hikayesinde oyuncu olarak Hüseyin Ezgi Taşkın, Melis Tamtaş, Ramazan Mert Durak, Melisa Akpolat, Ata Cücen ve Irmak Lüleci gibi isimler rol aldı.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER