SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Selçuk Belediyesi personeline ilk yardım eğitimi verildi

Selçuk Belediyesi'nde görev yapan 20 personel, iki gün süren ilk yardım eğitimine katıldı.

17 Ekim 2016 15:15 gundem 1102
Selçuk Belediyesi personeline ilk yardım eğitimi verildi
Selçuk Belediyesi'nde görev yapan 20 personel, iki gün süren ilk yardım eğitimine katıldı. Selçuk Efes Kent Belleği'nde düzenlenen eğitime katılan ve eğitim alan personele ilk yardımın hayati önem taşıdığına dikkat çeken Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, verilen bu eğitimin oldukça fayda sağlayacağına inandığını kaydetti. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü'nün ilgili yönetmeliği kapsamında verilen eğitime Selçuk Belediyesi personelinden 20 kişi katıldı.  İki gün devam eden ve teorik olarak ilk yardım konusunda geniş çapta bilgilendirme yapılan personele, ayrıca uygulamalı eğitim de verildi. Selçuk Belediye Personeli, verilen bu eğitim sonunda ilk yardım sertifikası alacak.
İlk Yardım her zaman önemlidir 
Selçuk Efes Kent Belleği'nde düzenlenen eğitime katılan belediye personelini ziyaret eden Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, ilk yardımın her zaman, her yerde hayati bir öneme sahip olduğunu vurguladı. İlk yardımın çoğu kez hayat kurtardığına dikkat çeken Başkan Bakıcı, verilen bu eğitimin kurum ve personel açısından büyük fayda sağlayacağına inandığını kaydetti. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER