SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

SIRADIŞI OTOPARK PAZAR GÜNÜ AÇILIYOR

Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Kocaoğlu'nun katılımıyla gerçekleşecek olan açılışımıza tüm halkımızı bekliyoruz” diye konuştu.

18 Kasım 2016 09:49 gundem 1069
SIRADIŞI OTOPARK PAZAR GÜNÜ AÇILIYOR
13 bin metrekarelik alana sahip olan ve eski ceza evinin bulunduğu Zafer Mahallesi'nde yapılan “Bergama Belediyesi Zafer Katlı Otopark”'ı 20 Kasım 2016 Pazar Günü saat 12.00'de açılıyor.

Bergama'daki trafik ve park yeri sıkıntısını çözecek olan Bergama Belediyesi Zafer Katlı Otoparkının açılışı Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç'in ev sahipliğinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

13 bin metre karelik kullanım alanına sahip olan otoparkın, 2650 metrekarelik zemin katında 9 adet iş yeri ile yaklaşık 1000 metrekarelik bir alışveriş merkezi yer alıyor. 3 Katı kapalı, 4'üncü katı açık olan otopark 350 araçlık kapasiteye sahip. Son çalışmalar ile süs havuzu da tamamlanan otoparkta ki yeşil alanda yapılan düzenlemeler otoparka estetik ve sıra dışı bir görünüm sağladı.  

Yapılan otopark ve açılışı ile ilgili görüş belirten Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, otoparkın yapımında ve planlanmasında kent görselliği ve estetiğine önem verdiklerini belirtti. Başkan Gönenç; "Üzerinde titizlikle durduğumuz ve yapımını kent estetiğini göz önüne alarak gerçekleştirdiğimiz otoparkımız modern görünümü ile Pazar günü hizmete açılıyor. 350 araçlık otoparkımızın hizmete girmesiyle trafik sorununu büyük ölçüde çözüme kavuşturacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Kocaoğlu'nun katılımıyla gerçekleşecek olan açılışımıza tüm halkımızı bekliyoruz” diye konuştu.


BERGAMA BELEDİYESİ ZAFER KATLI OTOPARK
Açılış Tarihi: 20 Kasım 2016 Pazar
Saat: 12.00

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER