SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Siz bir adım atın, biz size koşalım

Bergamalı muhtarları ağırlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, muhtarlar kanalıyla ilçedeki üreticilere seslendi

26 Eylül 2016 11:31 gundem 1042
Siz bir adım atın, biz size koşalım
Bergamalı muhtarları ağırlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, muhtarlar kanalıyla ilçedeki üreticilere seslendi. Üreticileri destekleyebilmeleri için kooperatifleşmeleri gerektiğini hatırlatan Başkan Kocaoğlu, “Birlik olun” çağrısı yaptı.   İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bergamalı muhtarları ağırladı. Bergama Muhtarlar Derneği Başkanı Halil Erol ile birlikte Başkan Kocaoğlu`nu ziyaret eden 23 muhtar, hem yapılan hizmetler için teşekkür etti, hem de sorunlarını ve taleplerini iletti. 2014 yılında Büyükşehir Belediyesi hizmet sınırlarına bağlanan Bergama bölgesinin merkeze uzaklığı nedeniyle ilçede yeni bir yapılanmaya gittiklerini dile getiren Başkan Aziz Kocaoğlu, “Önce Bergama Şube Müdürlüğü`nü kurduk, şimdi de bölge şantiyesini hayata geçiriyoruz. Asfaltı da, parke ve bordürü de burada üreteceğiz ve hızlı bir şekilde sorunlara müdahale edeceğiz. Aldığımız karla mücadele araçları sayesinde de Bergama`nın yüksek kesimlerinde kış aylarında yolların kapanmaması için çalışacağız” dedi. Yerelde kalkınmanın gerçekleşmesi adına Bayındır, Tire, Kiraz ve Ödemiş gibi ilçelerdeki kooperatiflerden yaptıkları alımlar sayesinde önemli adımlar atıldığını dile getiren Başkan Kocaoğlu, Bergamalı üreticilere de birlik olma çağrısı yaptı. Başkan Aziz Kocaoğlu, ilçede bal üreticilerine verilen desteğin diğer sektörlerde de hayata geçirilmesi için kooperatifleşmenin gereğine vurgu yaparak, “Birlik olun, sizi desteklememiz için bize fırsat verin. Siz bir adım atın, biz size koşalım” diye konuştu.   
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER