Türkiye'yi dünyanın iktidarına taşıyacağız

İyi Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar, partisinin kuruluşunun ikinci yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

24 Ekim 2019 11:59 gundem 1187
Türkiye'yi dünyanın iktidarına taşıyacağız
İyi Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar, partisinin kuruluşunun ikinci yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. İki yıl gibi kısa bir sürede Türk Siyasi hayatında büyük başarılar yakalayan İyi Parti'nin iktidarın en güçlü adayı olduğunu vurgulayan Adar açıklamasında şunları söyledi:
SEVGİLİ ALİAĞA'lılar KIYMETLİ DOSTLAR.

"İYİ'lik hareketi” yarın ikinci yaşını dolduracak.
Sayın Genel başkanımız Meral Akşener önderliğinde, kuruluşunun üstünden bu kadar kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen büyük başarılara imza atmış olan partimiz, Türk siyasetinde büyük bir boşluğu doldurmuş, ülkenin gereksinimleri doğrultusunda ürettiği politikalar ile "takip eden” değil "takip edilen” parti olmuştur.
Türk halkının bu teveccühünü boşa çıkarmayarak dik duruşu ve dürüst siyaset anlayışı ile diğer partilere de örnek olan bu "iyilik hareketi” kuruluşundan bu yana geçirdiği zorlu dönemde üç seçim atlatmış ve üçünden de yüzünün akı ile çıkmıştır.
Ülkemizde adil, dürüst ve iyi yönetim anlayışını yerleştirmek için yola çıkan partimiz, halkımızın gözünde şimdiden iktidarın bir numaralı namzeti olmuştur. Bizler, İyi Parti neferleri de Türkiye'nin umudu olan partimizi her şart ve koşulda en iyi şekilde temsil etmek, Türkiye Cumhuriyeti'ni ulu önder Atatürk'ün hayali olan "muasır medeniyetler” seviyesine çıkarmak için hiçbir zaman hiçbir görevden kaçınmayarak canla başla ve halkımızla omuz omuza çalışmaya, Türkiye'yi dünyanın iktidarına taşıyana kadar da durmamaya söz veriyoruz.
'İYİ'lik bulaşıcıdır. Biz inanıyoruz ki, Cumhuriyet tarihinin bu en kötü dönemi bitmek üzeredir. Gün, Türk'ün yükselme günüdür. Samimi, dürüst ve deneyimli kadrolarıyla İyi Parti devletin değerlerine ve Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkmaya, ülkemizi hak ettiği refah seviyesine ulaştırmaya kararlıdır.
Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, komşuları ile barış içerisinde, istikrarlı ve öngörülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile çıktığımız yolda elde ettiğimiz başarılar ile partimizin ikinci kuruluş yıldönümünün tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER