SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TYF TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HEYCANI DİDİM'DE BAŞLADI

Didim'de TYF şampiyona heycanı başladı...

16 Mayıs 2018 11:51 gundem 339
TYF TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HEYCANI DİDİM'DE BAŞLADI
Didim Yat ve Yelken Kulübü ev sahipliğinde, Spor Toto ve Didim Belediyesi'nin destekleriyle Didim Altınkum'da düzenlenen “Türkiye Yelken Federasyonu Türkiye Şampiyonası”nda heyecan optimist ve laser sınıflarında yapılan yarışlarla başladı.

Altınkum sahilinde gerçekleşen TYF Türkiye Şampiyonası'nda Optimist sınıfında 58 kulüpten 412 sporcu, Laser sınıfında ise 51 kulüpten 159 sporcu mücadele ediyor. Yarış alanında organizasyona destek veren kuruluşlar tarafından kurulan stant ve oyun alanlarıyla şampiyona festival havasında gerçekleşiyor. Optimist ve Laser sınıflarının mücadele ettiği TYF Türkiye Şampiyonası'nın ilk haftası 19 Mayıs tarihinde düzenlenecek ödül töreniyle sona ererken ikinci haftada 420, 470, RS:X, Techno 293 ve RS:One sınıflarında sporcular sahneye çıkacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER