SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ULAŞZADE 'SEÇİM BİTTİ, SİYASET BİTTİ'

CHP Aliağa Belediye Meclis Üyesi Orhan Ulaşzade, yerel seçimlerde Aliağa halkının kendisine gösterdiği ilgi ve yakınlığa teşekkür etti.

23 Nisan 2019 15:50 gundem 551
ULAŞZADE 'SEÇİM BİTTİ, SİYASET BİTTİ'
CHP Aliağa Belediye Meclis Üyesi Orhan Ulaşzade, yerel seçimlerde Aliağa halkının kendisine gösterdiği ilgi ve yakınlığa teşekkür etti.

31 Mart yerel seçimleri sonrasında ortaya çıkan siyasi tabloyu da değerlendiren Ulaşzade, "Seçim bitti, siyaset bitti. Şimdi hizmet zamanıdır. Aliağa halkı belediye başkanlığını Cumhur İttifakı'na, belediye meclisini de Millet İttifakı'na vererek ilçemizde birlik ve beraberliğe duyduğu özlemi belirtmiştir aslında. Bize düşen, bundan sonra Aliağa için birlikte, el ele vererek en iyi hizmeti üretmek, en doğru kararları almaktır. Sayın belediye Başkanı Serkan Acar ve birbirinden değerli 25 belediye meclis üyesi ile birlikte, önümüzdeki beş sene zarfında uyumlu bir şekilde çalışacağımıza ve Aliağa'mızın geleceğini en doğru şekilde planlayacağımıza gönülden inanıyorum.” dedi.
Seçim sürecinde şahsına yönelik çıkan bazı haberler dolayısıyla yıprandığını ancak Aliağa halkının kendisine sahip çıktığını ifade eden Ulaşzade "Malum bir kısım medyada seçimler öncesinde çıkan bazı haberler hem beni hem de ailemi fazlasıyla üzmüştür. Aslı astarı olmayan, mesnetsiz iddiaları haber diye yayınlayan o kuruluşlar hakkında yasal süreçlerle ilgili her türlü girişimimizi yaptık. Artık bundan sonra konu Türk yargısının konusudur. Bu dönemde ben ve ailem her ne kadar yaralanmış olsak da, Aliağa halkının tutumu bizler için mutluluk kaynağı olmuştur. Hakkımızda çıkan haberlere itibar etmedikleri gibi, sosyal medya üzerinden, telefonla veya bizzat gelerek verdikleri destek mesajları ve şahsıma göstermiş oldukları teveccüh ile de bu tür yayınlar yapan kurumlara insanlık dersi vermişlerdir. Hepsine minnettarım. Aliağa halkına bu minnet borcunu ödemek için, canla başla, görev süremin sonuna kadar gece gündüz demeden çalışacağıma, doğruluktan ve dürüstlükten bir an bile sapmayacağıma söz veririm. Tüm halkımıza teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.” şeklinde konuştu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER