SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

YENİÇERİLER DERNEĞİ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

İzmir'in Aliağa ilçesinde Aliağa Spor Futbol Kulübü'nün taraftar grubu tarafından kurulan Yeniçeriler Derneği ilk toplantısını yaptı.

28 Eylül 2017 15:41 gundem 753
YENİÇERİLER DERNEĞİ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
İzmir'in Aliağa ilçesinde Aliağa Spor Futbol Kulübü'nün taraftar grubu tarafından kurulan Yeniçeriler Derneği ilk toplantısını yaptı.
Yeniçeriler Dernek binasında dernek başkanı Mete Vural başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya kurucu üyeler; Mustafa Şah, Tolga Sezer, Ümit Şeker, Uğur Zafer, Mehmet Demir, Tahsin Yıldırım, Ahmet Söğüt, Yasin Ulaş Bayam katıldı.Resmi olarak faaliyetlere başladıklarını belirten Yeniçeriler Dernek Başkanı Mete Vural, “Yeniçeriler Derneği Aliağamıza, takımımıza ve taraftar gurubumuza hayırlı olsun” dedi.Aliağa isminin olduğu her yerde var olacaklarını, hangi platformda olursa Aliağa'yı hiçbir zaman yalnız bırakmayacaklarını da sözlerine ekleyen Vural şöyle konuştu: “İlk gün söylediğim gibi bizim amacımız Aliağa'nın sportif anlamda başarılar kazanmasıdır. Bu doğrultuda da tüm gücümüzle her türlü desteği vermektir. Sahalardaki şiddet olaylarına karşı durarak, önce dostluk anlayışını benimseyerek başarılar kazanmak. Ayrıca dernek çatısı altında yapacağımız faaliyetlerle Aliağa FK taraftarlar sayısının tüm Türkiye ve dünya çapında arttırılmasını hedefliyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Derneğimizin genel kurul toplantısını da 28 Ekim 2017 Cumartesi günü dernek binasında yapacağız”
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER