SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CHP'DE BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

CHP Genel Merkezi'nden gelen açıklama ile yerel seçimler için aday adaylığı başvuru süresi uzatıldı.

19 Ekim 2018 14:40 haberler 1700
CHP'DE BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI
CHP Genel Merkezi, yerel seçimler için bugün sona erecek olan aday adaylığı başvuru süresini 1 hafta daha uzatma kararı aldı. CHP'de, aday adaylığı başvuru heyecanı sürerken, flaş bir gelişme yaşandı. CHP Genel Merkezi, yerel seçimler için bugün sona erecek olan aday adaylığı başvuru süresinin 26 Ekim'e kadar uzatıldığı açıklandı.

CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi ve CHP Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı ile Seyit Torun'un imzasıyla yayınlanan genelgeyle başvuruların 26 Ekim Cuma gününe kadar uzatılmasına karar verildi. İlgili genelge örgütlere gönderildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 "31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel yönetimler seçimi için aday adaylık başvurularını içeren 2018/1 sayılı genelgemiz, 27.09.2018 tarihinde il ve ilçe başkanlıklarımıza gönderilmişti.

Aday adaylık müracaat tarihleriyle ilgili, aday adaylarımızdan gelen yoğun talep nedeniyle 2018/1 sayılı genelgemizde bildirilen aday adaylık başvurularının son tarihi 26 Ekim 2018 cuma günü saat 17.00'ye kadar uzatılmıştır"
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER