SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA AK PARTİ'DEN DEV İFTAR SOFRASI

Foça Ak Parti'den Dev İftar Sofrası

10 Haziran 2018 16:22 haberler 324
FOÇA AK PARTİ'DEN DEV İFTAR SOFRASI
Ramazan ayının son haftasında Foça çarşısında 500 metre uzunluğunda kurulan dev iftar sofrasında yaklaşık 1500 kişi aynı iftar sofrasında orucunu açtı,
Ramazan ayının maneviyatına uygun bir şekilde organize edilen iftarda okunan Kur'an ve ezanla birlikte oruçlar açıldı.
Ak parti Foça İlçe başkanlığının düzenlediği iftar programına . İlçe başkanı İrfan Çalışkan , il başkan yardımcısı Avukat Kadir Özgirgin ,Foça koordinatörleri il başkan yardımcısı Eda Kılıç , il yönetim kurulu üyesi Yiğit Aksak da katıldı.

Tüm masaları gezerek hoş geldiniz dileklerini sunan il başkan yardımcısı Avukat Kadir Özgirgin “ bu dev iftar sofrasında sizleri selamlamaktan ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın , selamlarını iletmekten sonsuz mutluluk duydum. Cumhurbaşkanımız öncülüğünde her zaman sizlere daha iyi hizmetler sunmak adına canla başla çalışıyoruz. Bundan sonrada projelerimiz ve hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecek” diye konuştu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER