SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TÜPRAŞ'TA TİS GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI

TÜRPRAŞ'TA Petrol-İş ile TİS görüşmeleri başladı.

30 Ocak 2019 12:31 haberler 229
TÜPRAŞ'TA TİS GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI
Petrol-İş Sendikası'nın Aliağa, Batman, Kırıkkale ve Kocaeli şubelerinin örgütlü olduğu TÜPRAŞ'ta toplu iş sözleşmesi görüşmesi sendika genel merkez yöneticileri, Tüpraş yöneticileri, şube başkanları, başkan yardımcıları ve temsilcilerin katılımıyla başladı. 
Görüşmelerin başladığını duyuran Sendika Genel Merkezi "Petrol-İş Sendikası, Aliağa, Batman, Kırıkkale ve Kocaeli Şubelerimizin örgütlü olduğu Tüpraş (Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.) İşletmesi'nde, yeni dönem toplu iş sözleşmesi görüşmeleri genel merkezimizin konferans salonunda yapıldı. İlk toplantıda açılış konuşmasını yapan Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar ve Tüpraş Genel Müdürü İbrahim Yelmenoğlu yeni toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin hem işçi hem de işveren tarafına hayırlı olmasını diledi." dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER