SİTE SAĞ REKLAM ALANI

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE ÖĞRETMEN EVİ MÜJDESİ

24 Kasım Öğretmenler gününde Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer'den Öğretmenlere Öğretmen Evi müjdesi geldi

26 Kasım 2018 16:19 kinik 390
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE ÖĞRETMEN EVİ MÜJDESİ
24 Kasım Öğretmenler gününde Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer'den Öğretmenlere Öğretmen Evi müjdesi geldi Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer  ilçede görev yapan öğretmenler ile Kınık Rüya Park tesislerinde düzenlenen gecede Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün,Kınık Milli Eğitim Müdürü Muharrem Bayındır, Kınık Jandarma Komutanı Oral Kaymak,Emniyet Müdürü Kenan Akgöllü ile bir araya geldi.

Gecede açılış konuşmasını yapan Kınık Milli Eğitim Müdürü Muharrem Bayındır 'Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit öğretmenlerimizi rahmetle anar, öğretmenler günü kutlarım. Bizlerin burada toplanmasına vesile olan ve desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sadık Doğruer'e teşekkür ediyorum' dedi.

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer yaptığı konuşmada "Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmen camiasının Öğretmenler gününü kutluyorum sizler bizleri yetiştirdiniz ve gelecek nesilleri yetiştirmekte büyük rol alacaksınız sizlere teşekkür ediyoruz. Bu akşam burada bir müjde vermek istiyorum. 1 Yıldır yapımına başlanması için çalıştığımız Kınık Öğretmen evi ihalesi 25 Aralık 2018 tarihinde yapılacak. Yer tesliminden 500 gün sonra içerisinde 74 yataklı Öğretmen Evi, 6 derslikli Halk Eğitim Merkezi,320 Öğrenci kapasiteli Çok Amaçlı Salon,450 kişilik Toplantı Salonunu,Hamam Sauna ve sosyal donatılarının da olduğu toplam 7814 metrekare kapasiteli Kınık Öğretmen evinin tamamlanması ile Öğretmenler gününü daha geniş bir ortamda kutlayacağız. Öğretmen Evinin yapımı için büyük emeği olan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekilimiz Hamza Dağ Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunuyorum"dedi.
Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün yaptığı konuşmada 'Bizlerin yetişmesinde büyük emeği olan Başta ulu Önder  Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar ebediyete intikal eden Öğretmenlerimizi minnet ve şükranla anar tüm öğretmenlerimize sevdiklerinizle beraber sağlıklı mutlu uzun ömürler dilerim Bu gecenin yapılmasında büyük emeği olan Belediye Başkanımız Sadık Doğruer ve ekibine teşekkür ederim.' dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER