SİTE SAĞ REKLAM ALANI

4.KLARNET KAMPI SONA ERDİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

09 Temmuz 2019 18:03 kinik 546
4.KLARNET  KAMPI SONA ERDİ
Ünlü Klarnet virtoüzü Hüsnü Şenlendirici'nin İzmir'in Kınık ilçesine bağlı Dündarlı Mahallelsindeki çiftlik evinde her yıl düzenlediği Klarnet kampının 4.05.07.2019 Cuma günü düzenlenen Gala  konser ile sona erdi Gala konserinde Hüsnü Şenlendirici birbirinden farklı eserleri seslendiridi.5 Gün süren Klarnet Kampında 120 kursiyer Klarrnet üzerine dersler alıp 9 adet kanserde sahne alan klarnet ustalarının konserlerini izleme fırsatı buldular Kampta ayrıca Hakan Altun ile Mehmet Erdem misafir sanatçı olarak sahne aldı.
4 Klarnet Kampının gala gecesine Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer,Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu,Kınık Emniyet Müdürü Kenan Akgöllü,Bergama Mhp İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Engin ile STK temsilcileri de izleyici olarak katıldı 

Gala konserinde konuşma yapan Hüsnü Şenlendirici '4.düzenlediğimiz Klarnet kampımızın son gecesi bu gece kampta  9 konser yaptık hepsi birbirinden kıymetli müzisyen arkadaşlarımızı ve gruplarımız ile kendi aramızda hem eğlendik hem bir şeyler öğrendik kazasız belasız hiç kimse birbirini kırmadan bitiriyoruz çok kolay değil bu işler umarım kimseyi üzmemişizdir. Geçen sene de bu yıl için kamp yapmama kararı almıştım ama yoğun talep üzerine vazgeçmiştik. Bu yıl kesin kararımız verdik önümüzdeki yıl hem kamp yerini daha iyi hazırlamak için  1 yıl ara vereceğiz hem de klarnet kampları 2021 yılından itibaren siz istedikçe uzun yıllar devam edecek. İnşallah önümüzdeki senelerde de sevdiğiniz sanatçı ve klarnet ustalarını buraya getirip sizlere izletmeye devam edeceğiz.Biliyorsunuz burası Kınık ilçesine bağlı bize ilk kamptan sonuncusuna kadar bütün kapılarını açan Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Bergama Belediyesinin bu yıl seçilen Belediye Başkanımıza ilk senesi olmasına rağmen yardımlarından teşekkür ediyorum. Ayrıca kampta görevli olan çalışma arkadaşlarıma ve müzik firmalarına en önemlisi 4 yıldır düzenlediğimiz kamplara katılarak bizleri yalnız bırakmayarak onurlandıran siz kursiyerlerimize teşekkür ediyorum'dedi.

Gala gecesinde Makedonyalı 10 yaşındaki Klarnetçi Erdenay Sali ile Zurna sanatçısı Şükrü Can da sahneye çıkıp birer parça seslendirdiler 
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Hüsnü Şenlendirici'ye Kınıklı kadınların dokuduğu kilim hediye etti.
Hüsnü Şenlendirici Birbirinden güzel parçalarını izleyicilere seslendirdi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER