SİTE SAĞ REKLAM ALANI

5 YILDIZLI HASTANEDE 5 YILDIZLI HİZMET

Haziran ayında hizmet vermeye başlayan Kınık Devlet Hastanesi vatandaşların beğenisini topluyor.

26 Kasım 2019 17:44 kinik 1155
5 YILDIZLI HASTANEDE 5 YILDIZLI HİZMET
Haziran ayında hizmet vermeye başlayan Kınık Devlet Hastanesi vatandaşların beğenisini topluyor.

İçinde Acil Servis,Yoğun Bakım, Ameliyathane, Anestezi, Çocuk, Kadın, Dahiliye, Genel Cerrahi, Fizik, Üroloji, Ortopedi, Diş,bölümleri bulunan Hastanede Kınıklılar kısa sürede muayene ve tedavi olmanın mutluluğunu yaşıyorlar.
Hastanenin açılışını Ak Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın yaptığını hatırlatan Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, "Kınık Devlet Hastanemizde açılan poliklinikte de vatandaşlarımızın memnuniyetini yaptığım ziyaretlerde bizzat şahit oluyorum. Hastanemizin hizmete girmesinde büyük emeği olan son Başbakanımız Binali Yıldırım, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekilimiz Hamza Dağ, başta olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunuyor ve tüm Kınık'lı hemşerilerimize sağlıklı günler diliyorum" dedi. (Tahsin Tuna)
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER