SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AK PARTİ KINIK İLÇE DANIŞMA MECLİSİ YAPILDI

Ak Parti Kınık İlçe Danışma Meclisi 25.09.2018 Salı günü Saat 17.00'da Kınık Öğretmenevinde yapıldı.

26 Eylül 2018 09:59 kinik 432
AK PARTİ KINIK İLÇE DANIŞMA MECLİSİ YAPILDI
Ak Parti Kınık İlçe Danışma Meclisi 25.09.2018 Salı günü Saat 17.00'da Kınık Öğretmenevinde yapıldı.Toplantıya Ak Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan,Ak Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Kerem Ali Sürekli,Ak Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül Ak Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ,Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer,Ak Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet ve partililer katıldı.
İlçe Başkanı Sami Mollaahmet yaptığı konuşmada '2014 yılında yakaladığımız başarıyı önümüzdeki yıl yapılacak olan seçimlerde daha da ileriye götürmek için elimizden gelen çalışmayı hep birlikte yapacağız' dedi.

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer yaptığı konuşmada '2014 yerel seçimlerinde hep birlikte çalışarak başarıyı elde ettik ama benim partimizin hanım kardeşlerime ve ablalarına ayrı bir teşekkürüm olacak. Bu güne kadar yapılan tüm seçimlerde kapı kapı dolaşarak hem yerel hemde genel seçimlerde partimizin propagandalarını anlattılar 2019 yılında aynı şekilde çalışarak partimize tekrar zafer yaşatmak için çalışacağız ben 4.5 yıllık Belediye Başkanlığı döneminde belediyemiz ve iktidar projelerinde desteklerini hiç esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip 
Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım, eski Milletvekillerimiz ve yeni vekillerimize teşekkür ediyorum. Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım'in 08 Mart 2016 ziyaretinde söz verdiği Bergama Kınık İzban hattı ihalesi yapıldı ve bu projenin bedeli 150 Milyon liradır Kınık Belediyesine yıllık 6 Milyon lira pay geldiğine göre biz Başbakanın ilçe ziyareti ile Kınık'a 25 yıllık gelecek ödenek kadar yatırımı almış bulunmaktayız  'dedi.

Ak Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan yaptığı konuşmada 'İzmir Karşıyaka doğumluyum 1994 yılına kadar İzmir'de yaşadım Türkiye'nin ünlü bir Futbol kulubune transfer olmam ve Milli Takımda oynamam ve yurt dışında futbol oynamam nedeniyle 22 yıl İzmir'den uzak kaldım 2016 yılında İzmir'e geri döndüğümde Hükümet dışında yerel yönetimin hiçbir şey yapılmadığını ne yazık ki gördüm Bizler şu ana Karşıyaka Çandarlı otoyolunu,Türkiye'nin en büyük 3, şehir hastanesini yapıyoruz inanıyorum ki 2019 yerel seçimlerde gerek ilçeleri gerekse Büyükşehir Belediyesini alacağız' dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER