SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BALKAN RUMELİ BULUŞMASINDA KINIK VE SOMA RÜZGARI ESTİ

23 03 2017 Perşembe günü yapılan Balkan Rumeli Buluşmasında Batı Trakya Türkleri Soma Şubesi 3 otobüs toplam 135 kişi ile adeta şov yaptı

24 Mart 2017 14:24 kinik 976
BALKAN RUMELİ BULUŞMASINDA KINIK VE SOMA RÜZGARI ESTİ
23 03 2017 Perşembe günü yapılan  Balkan Rumeli Buluşmasında Batı Trakya Türkleri Soma Şubesi  3 otobüs toplam 135 kişi ile adeta şov yaptı.  Organizasyona en kalabalık olarak katılan Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği olan Soma Şubesi Başkanı Mehmet Akın yaptığı açıklamada 'Cumhurbaşkanımızın ev  sahipliğinde yapılan Balkan Buluşmasına güzel bir katılımla katılarak bizden beklentisi olan Genel Merkezimizin beklentisini boşa çıkarmadık ve Balkan Buluşmasında Batı Trakya Türklerini en iyi şekilde temsil ettik.Ankara'ya gidişimizde bizleri yalnız bırakmayıp destek olan  Soma  Belediye Başkanı Hasan Ergene,Kınık Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer,Derneğimiz üyeleri Kınık Balkanlılar Derneği Başkanı Hasan Öktem'e teşekkürlerimi sunarım.'dedi.Kınık Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer ise yaptığı açıklamada 'Balkan Rumeli buluşmasına  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Soma Şubesi olarak 2 Otobüs 90 kişi olarak katılım sağladık Batı Trakyalı Hemşehrimiz olan Çalışma ve Sosyal Güvenli Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu ile Ankara SGK Vilayet evinde  görüşüp kendisini Kınık ilçemize davet ettik Bakanımız daveti kabul edip en kısa zamanda ilçemize gelme sözü verdi Kınık Belediyesi olarak gerek Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği gerek diğer derneklere her türlü yardım ve desteği yapmaya hazırım'dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER