SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERTO'DAN KINIK KAYMAKAMI MUSTAFA ERGÜN'E VEDA ZİYARETİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

09 Ağustos 2019 12:56 kinik 351
BERTO'DAN KINIK KAYMAKAMI MUSTAFA ERGÜN'E VEDA ZİYARETİ
Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Erdoğan, Hakan Karcı ve Genel Sekreter Gülay Koç ,15 Ağustos'ta emekliye ayrılacak olan Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün'e veda ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Kaymakam Ergün'e vermiş olduğu hizmetler ve yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Bergama Ticaret Odası Yönetimi bundan sonraki yaşantısında sağlık huzur ve mutluluklar diledi.

Kaymakam Ergün de görev aldığı süre boyunca bölgemizde gerçekleştirilen ekonomi faaliyetleri ve her türlü destek için BERTO Yönetimine teşekkürlerini iletti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER