SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CUMHURİYET BAYRAMI KINIK DAMADI ALİŞAN İLE KUTLANACAK

Cumhuriyet'in 95. yıldönümü Kınık'ta coşkuyla kutlanacak

27 Ekim 2018 10:53 kinik 508
CUMHURİYET BAYRAMI KINIK DAMADI  ALİŞAN İLE KUTLANACAK
İzmir'in Kınık ilçesinde Cumhuriyet Bayramının 95.yılı coşku ile kutlanacak.Cumhuriyet Bayramı kutlamaları 28 Ekim pazar günü Saat 12.30'da Kınık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünde başlayıp Kınık Hükumet Konağı önünde sona erecek olan Cumhuriyet yürüyüşü ile başlayacak Hükumet konağı önündeki Atatürk anıtına çelenk koyma ile devam pazar günkü program sona erecek 29 Ekim Pazar günü Saat 10.00'da Cumhuriyet Meydanında kutlama programı Saat 12.00'da Kınık Belediyesi sosyal tesislerinde Cumhuriyet konulu resim sergisinin açılışı Saat 19.30'da Hükümet Konağı önünde başlayıp Cumhuriyet meydanında sona erecek olan Fener alayı ve Kortej yürüyüşünün ardından Saat 20.30'da Kınık'lı Buse Varol ile evlenip Kınık damadı olan Alişan konseri ile program sona erecek.
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer yaptığı açıklamada 'Cumhuriyetimizin 95. yılını tüm Kınık halkı ile birlikte coşkuyla kutlamak için hazırlıklarımızı tamamladık 28 Ekim Pazar günü Cumhuriyet yürüyüşü ile başlayıp 29 Ekim Pazar günü Cumhuriyet Meydanında Kınık damadımız Alişan Konseri ile sona erecek olan kutlama programına tüm halkımızı davet eder Cumhuriyeti kurup bizlere emanet eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal atatürk ve silah arkadaşlarını şükranla anıyorum'dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER