SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DOĞRUER'E ZİYARET

Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ile Karşıyaka Belediyesi Eski Başkanı Cevat Durak ziyaret turlarına AK Partili Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ile

30 Mart 2016 18:49 kinik 1590
DOĞRUER'E ZİYARET
Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ile Karşıyaka Belediyesi Eski Başkanı Cevat Durak ziyaret  turlarına  AK Partili Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ile devam etti. Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ile Karşıyaka eski Belediye Başkanı Cevat Durak’ın Genel Merkez’den ilçelere uzanan ziyaretleri AK Partili belediyelerle devam ediyor. İlk olarak Kemalpaşa Belediyesi’ne giden ikilinin şimdiki durağı Kınık oldu. 10 yılı aşkın süredir birlikte siyaset yapan ikilinin Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla da bir araya gelmesi kulisleri hareketlendirmiş, Karşıyaka Eski Belediye Başkanı Cevat Durak 2019 yerel seçimlerine hazırlık iddialarını yalanlamıştı.
Sıradaki durak Kınık oldu
İkili ziyaretlerine ilk olarak AK Partili Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu’ya giderek devam etmişti. Şimdi ise sıradaki durak Kınık oldu. Ziyarette Durak ve Şahin her ziyarette olduğu gibi Doğruer’e de Menemen testisi ve yoğurt armağan etti. Başkan Sadık Doğruer ise ilçenin yöresel ürünlerinden oluşan hediye paketi takdim etti. Başkan Sadık Doğruer Kınık ve yapımına devam eden projeler hakkında başkanlara genel bilgi verirken ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tahir Şahin ve Cevat Durak da Başkan Doğruer’i kendi ilçelerine davet etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER