SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ENGELLİLER GÜNÜ KUTLANDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

04 Aralık 2018 12:29 kinik 165
ENGELLİLER GÜNÜ KUTLANDI
Kınık'ta 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programı Atatürk Anıtı'na çelenk bırakılması ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından kortej yürüyüşü ile devam eden tören, Kınık Belediyesi Sakız Adası Sosyal Tesislerinde engelli öğrencilerin yaptığı resim sergisinin gezilmesi ile sona erdi. 

Ayrıca Kınık Belediyesi'nin düzenlediği kahvaltı etkinliğinde protokol üyeleri, engelli öğrenciler ve aileleri ile beraber kahvaltı yaptı.Kahvaltının sonunda Kınık Müftüsü Muharrem Uslu, Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Emniyet Müdürü Kenan Akgöllü ile "Dinimi Öğreniyorum ve Etkinlik" kitabını dağıttı. Program hep birlikte fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.  
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER