SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KINIK 19 MAYIS'I KUTLADI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

20 Mayıs 2019 11:22 kinik 303
KINIK 19 MAYIS'I KUTLADI
Kınık'ta 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı kutlamaları Hükümet Konağı önündeki anıta Gençlik Ve Spor İle Müdürlüğü çelenginin konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı.
Kınık Cumhuriyet Meydanında yapılan kutlama programında Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer törene katılan halkın ve okulların bayramını kutladıktan sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Kınık Gençlik Ve Spor Müdürü Mustafa Çelik yaptı.
Gençlik Ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun mesajının okunmasının ardından Ataürk'ün gençliğe hitabı ve gençliğin Atatürk'e cevabını öğrenciler okudu. Program Kınık Şehit Hakan Sağınç Anadolu Lisesi Halk oyunları ekiplerinin gösterisi, 19 Mayıs ile ilgili şiirlerin okunması, Mert Öztüre Özel Eğitim Meslek Lisesi Kung-Fu takımının gösterisi ile devam etti. 
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında dereceye giren okul ve öğrencilere ödülleri Kınık Gençlik Ve Spor Müdürü Mustafa Çelik, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün tarafından takim edildi. Bando takımının gösterisinin ardından kutlama programı sona erdi. Kınık Belediyesi Sosyal Tesislerinde Kınık Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünce 100 yıla damga vuran sporcular resim sergisinin açılışı Kınık Kaymakamı Mustafa  Ergün ve Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve Gençlik Spor İlçe Müdürü Mustafa Çelik tarafından açıldı.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER