SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KINIK BELEDİYE BAŞKANI YENİ YILA NÖBET EKİPLERİYLE GİRDİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

02 Ocak 2019 15:09 kinik 231
KINIK BELEDİYE BAŞKANI YENİ YILA NÖBET EKİPLERİYLE GİRDİ
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer 2014 yılından beri olduğu gibi bu yeni yıl akşamında da ilçede nöbet tutan kamu personelini ziyaret etti. 31 Aralık akşamı  Gediz Elektrik,Kınık Toplum Sağlığı Merkezi Acil Servisi,Kınık 112 İstasyonu,Jandarma Komutanlığı,Emniyet Müdürlüğü,İtfaiye,Nöbetçi Eczane,Kınık Belediye Garajı,İzsu Kınık Şubesini ziyaret eden Başkan Doğruer nöbet tutan personellerin yeni yıllarını kutladı. Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer kamu personellerine yeni yılda sağlık ve mutluluk dilerken Kınık Belediyesi'nin her türlü ihtiyaçları için yanlarında olduğunu hatırlattı.
 
Doğruer 'Yeni yıla aileleriniz ile beraber değil bizlerin daha rahat,daha güvenli ve daha sağlıklı yaşayabilmemiz için çalışarak giren sizlere teşekkür ediyorum 2019 yılı tüm İslam alemindeki kardeşlerimize sağlık,mutluluk ve huzurlu bir şekilde geçmesini temenni ediyorum'dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER