SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KINIK BELEDİYESİ EKİPLERİ TÜM GECE KAR MESAİSİ YAPTI

1 Greyder ve 1 Tuz aracıyla çalışmalara başladı

07 Şubat 2020 17:14 kinik 271
KINIK BELEDİYESİ EKİPLERİ TÜM GECE KAR MESAİSİ YAPTI
İzmir'in Kınık ilçesinin yüksek kesimlerinde önceki gün Sakşam saatlerinde  başlayan kar yağışının yüksek kesimlerdeki mahallelerde hayatı olumsuz etkilenmesi üzerine harekete geçen Kınık Belediyesi ekipleri ilçenin yüksek kesimlerinde yer alan ve kar Örtülü Köseler,Mustaklar,Kodukburnu mahallelerinde 1 Greyder ve 1 Tuz aracıyla çalışmalara başladı ekipler sabaha kadar çalışarak kapanan yolları kar küremesi yapıp tuzlama çalışmaları yaparak vatandaşların kar yağışından en az şekilde etkilenmesini sağladı 
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer yaptığı açıklamada 'Yüksek kesimlerde başlayan kar yağışından vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Belediyemiz şantiyesinden 1 Greyder ve tuz aracıyla yolları sabaha kadar çalışarak açık tutmayı sağladık'dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER