SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KINIK BELEDİYESİ YAZ OKULLARI BAŞLADI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

09 Temmuz 2019 12:44 kinik 150
KINIK BELEDİYESİ YAZ OKULLARI BAŞLADI
Kınık Belediye Başkanlığı tarafından öğrencilerin yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri amacıyla Futbol,Basketbol,Voleybol,Jimnastik,Bale olmak üzere 5 dalda açmış olduğu yaz okulları başladı. Yaz okulları Poyracık Kapalı Spor Salonu,Kınık Şehir Stadyumu,Kınık Aile Yaşam Merkezi,Poyracık Aile Yaşam Merkezinde sürüyor.
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer 'Yaz spor okullarında çocuklarımız hem sportif becerilerini geliştirir.hem de Sosyal ve duygusal becerilerini de geliştirir Öğrencilerimiz yaz okullarında grup olarak çalışmayı grup olarak çalışmalarda Liderlik,Paylaşma ve Yardımlaşma bir çok davranışı gelişmesini sağlar Yaz spor okullarında öğrencilerimizin farklı spor dallarını deneme fırsatı bulan öğrencilerimiz hem kendi seçtikleri spor dallarında kendilerini geliştirir hemde farklı spor dallarında kendilerini geliştirme fırsatı bulurlar tüm öğrencilerimiz spor okullarına bekliyorum' dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER