SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KINIK BELEDİYESİNDEN SİNEMA GÜNLERİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

04 Aralık 2018 11:50 kinik 227
KINIK BELEDİYESİNDEN SİNEMA GÜNLERİ
Kınık Belediye Başkanlığı sinema günleri kapsamında ilçenin merkez ve dış mahallelerinde yaşayan vatandaşları sinema ile tanıştırıyor.Kınık'ta sinema salonunun olmayışı nedeniyle komşu ilçe Bergama'da bulunan özel bir sinema salonu ile anlaşan Belediye Başkanlığı Perşembe Cumartesi günleri kadınlar için, Pazartesi akşamları ise erkeklere açık matineler düzenleneceğini duyurdu.

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer yaptığı açıklamada "Kınık ilçemizde hayatı boyunca gerek sinema salonunun olmayışı gerekse imkansızlıklardan dolayı hiç sinemaya gitmeyen vatandaşlarımızı sinema ile tanıştırmak amacıyla bu projeyi başlattık Haftanın 3 günü mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımız evlerinden Belediyemize ait araçlar ile alınıp komşu ilçe olan Bergama'da bulunan sinema salonuna götürülerek vizyonda olan Türk filmlerini ücretsiz olarak izlenmesi sağlanıp aynı araçlar ile yaşadıkları mahallere geri götürülüyor yaptığımız bu çalışmadan dolayı vatandaşlarımızdan çok önemli dönüşler aldık Kınık'ta yaşayan vatandaşlarımızın şehirlerde yaşayan insanlarımız aynı olanaklara sahip olmaları için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER