SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KINIK GENÇLİK MERKEZİNİN TEMELİ ATILDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

27 Haziran 2019 10:26 kinik 170
KINIK GENÇLİK MERKEZİNİN TEMELİ ATILDI
Kınık Gençlik Merkezinin temeli atıldı.İçerisinde Gençlik Merkezi,Kapalı Spor Salonu,Kütüphane,Resim ve Müzik Atolyeleri,Spor Alanlarının yer alacağı ve ve 500 günde tamamlanacak olan Kınık Gençlik Merkezinin temeli Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer,Kınık Gençlik Spor Müdür Vekili Evra Özer,firma yetkilileri katıldı
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer yaptığı açıklamada Kınık Gençlik Merkezimiz 500 günde tamalanarak gençlerimizin kullanımına sunulacak Merkezin hizmete girmesiyle Kınık'lı gençler boş zamanlarında buralarda spor ve kültürel faaliyetlerde bulunabileceklerdir böylece gençlerimiz kötü alışkanlıklara değil spora yönlenmiş olacaklardır Bu projede emeği geçenlere teşekkür eder Gençlik Merkezimizin kazasız bir şekilde öngörülen zamandan daha önce  tamamlanarak hizmete girmesini dilerim  'dedi. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER