SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KINIK HASAT FESTİVALİNDE MUHTEŞEM KAPANIŞ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

14 Eylül 2018 12:11 kinik 414
KINIK HASAT FESTİVALİNDE MUHTEŞEM KAPANIŞ
İzmir'in Kınık ilçesinde bu yıl düzenlenen Hasat Festivalinin kapanış gününde Kınık'ın düşman işgalinden kurtuluşun 96. yıldönümü olması nedeniyle ilk olarak Atatürk Anıtına çelenk koyma töreni yapıldı.
Kınık Belediyesi sosyal tesislerinde 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri fotoğraf sergisinin açılışının ardından Kınık protokolü Şehit Aileleri ve Gaziler ile beraber Kınık Belediyesi Sakız Adası Sosyal tesislerinde kahvaltıda buluştu.Saat 18.30'da Kınık Öğretmenevi'nde Psikolojik Danışman M.Osman Çetiner'in Etkili Anne Baba seminerinin ardından Kınık Standı'nda Kınıklı yazar Halil Kanargı'nın CİCİ HAN isimli kitabının imza günü gerçekleştirildi.
Saat 21.30'da Cumhuriyet Meydanı'nda halk oyunları gösterileri yapıldı. Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün Kınık'ın Düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü nedeniyle nedeniyle günün önlem ve anlamını belirten konuşmalarını yapmasının ardından  ilçe protokolü ve vatandaşlar hep bir ağızdan Onuncu Yıl Marşını  söyleyip bayrak salladılar Hasat Festivalinin kapanış gününün son bölümünde ünlü sanatçı Demet Akalın sahne aldı.1.5 saat sahnede kalan Demet Akalın söylediği şarkılar ile Kınıklılara unutulmaz bir gece yaşattı. Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer  Konser sonunda Demet Akalın'a Plaket ve Kınık kilimi hediye etti

""
""
""
""
""

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER