SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KINIK OSB TOPLANTISI YAPILDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

16 Kasım 2018 15:40 kinik 278
KINIK OSB TOPLANTISI YAPILDI
Kınık Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis heyet toplantısı müteşebbis 12.11.2018 Salı Günü Kınık O.S.B Müteşebbis Başkanı Vali yardımcısı Ahmet Ali Barış, Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Akgün Yönetim Kurulu Üyeleri  Mehmet Ensarioğlu, Enver Olgunsoy ve Hüsamettin Ekmekçioğlu'nun  katılımlarıyla Kınık Belediyesi Toplantı Salonunda yapıldı.
Kınık'a gelen Organize sanayi Müteşebbis heyeti ilk olarak Kınık Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam Mustafa Ergün ile bir süre görüştü Daha sonra Kınık Belediyesine geçerek aynı zamanda Kınık OSB Yönetim Kurulu Üyesi olan Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ile görüştükten sonra Meclis Toplantı salonuna geçerek aylık olağan toplantısını gerçekleştirdiler Toplantıda Kınık Osb'ye yatırım yapmak isteyen şirketlerin taleplerinin kabulü için İmar değişikliği yapılabilmesi için Belediye Başkanlığına talep oluşturulmasına karar verildi 
Kınık OSB müteşebbis heyeti daha sonra Kınık Organize Sanayi Bölgesini gezerek yapılan yatırımları inceledikten sonra Kınık'tan ayrıldı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER