SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KINIK'TA AQUA PARK VE REKREASYON ALANININ TEMELİ ATILDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

12 Mart 2019 11:00 kinik 209
KINIK'TA AQUA PARK VE REKREASYON ALANININ TEMELİ ATILDI
Kınık Belediyesinin Poyracık Mahallesinde yapacağı Aqua park ve Rekraasyon alanının temeli Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer,İnşaat firması AFL inşaat firması yetkililerinin katılımı ile yapıldı. 15 bin metrekare alan üzerinde yapılacak olan projede 300 metrekaresi Olimpik olmak üzere 500 metrekare yüzme havuzu, su oyunları alanı, yazlık sinema, 1000 metrekare kır düğün salonu yer alacak. Temmuz ayında tamamlanacak 15.000 metrekare alan üzerinde inşa edilecek olan projenin tamamı 3.395.000.00 liraya mal olacak.
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer yaptığı açıklamada "Poyracık Değirmen Bayırı'nda yapacağımız proje ile Poyracık mahallesi sakinlerine mükemmel bir tesis kazandırmış olacağız. Projemizde çocuk ve yetişkin yüzme havuzları, su oyunları, yazlık sinema, kır düğün salonu olacak. Tesis içerisinde yer alacak olan teras kafe Poyracık ve çevre halkının oturup nefes alacağı bir bölge olacak” dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER