SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

2.HASAT FESTİVALİ BAŞLIYOR

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ‘2. Hasat Festivali' hakkında bölge basınına bilgilendirmelerde bulundu.

06 Eylül 2018 17:20 kultur-sanat 585
2.HASAT FESTİVALİ BAŞLIYOR

Kınık Belediyesi'nin 2. sini gerçekleştireceği Hasat Festivali öncesi Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer bölgede görev yapan basın mensuplarıyla bir kahvaltıda bir araya geldi. Sakız Adası isimli Belediye'ye ait işletmede basın mensuplarıyla buluşan Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer 9-13 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek 2. Hasat Festivali hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Beş gün boyunca sürecek ve değerli sanatçı, yazar ve zanaatkarlara ev sahipliği yapacak olan Hasat Festivali'nin Kınık'ın tanıtımında önemli bir yer teşkil ettiğinin altını çizen Başkan Doğruer "Festivalimizin bu yıl ikincisini düzenlemekten çok mutluyuz. Her gün dolu dolu geçmesini planladığımız ve profesyonel bir ekiple hazırlıklarını sürdürdüğümüz '2. Hasat

Festivali'mizde Kınık Esnafı, üretici köylülerimiz stantlarını kururak hem satışlarını yapacak hem de ürünlerini tanıtma fırsatı bulacak. Ayrıca festivalin her gününde başarılı sporcularımızın da katıldığı spor etkinlikleri, konusunda uzman yazarların katılımı ile söyleşiler, çocuklarımızın gelişimini destekleyen yaratıcı atölyeler, halk oyunları gösterileri ve her akşam ünlü sanatçılarımızın konserleri olacak.” dedi 
Festival programının ilk gününde Kortej yürüyüşünün gerçekleştirileceğini belirten Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer son gün olan 13 Eylül Perşembe günün ise aynı zamanda Kınık'ın düşman işgalinden kurtuluş günü olması dolayısıyla da kutlamalar gerçekleşeceğini söyledi.  Dolu dolu bir programa ve ücretsiz kaliteli etkinliklere hem Kınıklıları hem de tüm İzmirlileri beklediğini ifade eden Başkan Doğruer "Gelin hep birlikte '2. Hasat Festivali'ni tam bir şölene çevirelim” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER