SİTE SAĞ REKLAM ALANI

26 ressam tek sergi

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

30 Eylül 2019 11:27 kultur-sanat 1432
26 ressam tek sergi
Narlıdere Halk Eğitim Merkezi'nde uzun yıllardır resim öğretmenliği yapan ressam Bülent Öztürk'ün geçmiş yıllarda verdiği derslere katılan kursiyerlerden oluşan Rengimiz Sanat Grubu karma sergi için biraraya geldi. Rengimiz Sanat Grubu'nda yer alan 26 amatör ressamın eserleri Resim ve Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisi'nde sergilenmeye başladı. Açılışına çok sayıda davetlinin katıldığı, karma sergide ağaç, tuval ve kanvas tablolar oldukça ilgi gördü.

Karma sergisinde şu sanatçıların eserleri yer alıyor: Bülent Öztürk, Serdar İlter, Jale Ersoy, Tülay Erbaysal, Neşe Almasulu, Figen Yılmaz, Suna Genç, Gülay Karaçelebi, Pınar Sözer, Rezzan Demirhan, Nihal Güven, Dilek Aydın, Emine Erdoğan, Veysel Çağlar, Feramuz Alev, Ayşin Tetik, Ayten Baysal, Nursel Şahin, Filiz Yapıcı, Tülay Önerler, Şenay Türkgülü, Dilet Taşçı, Tülay Şıvgın, Nuran Yeniyurt, Selma Saygılı, Şükriye Şenbak.

Resme gönül vermiş amatör ressamların yağlı boya eserlerinden oluşan sergi 11 Ekim tarihine kadar sanatseverleri ağırlayacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER