SİTE SAĞ REKLAM ALANI

4. KLARNET KAMPI BAŞLADI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

02 Temmuz 2019 15:36 kultur-sanat 547
4. KLARNET KAMPI BAŞLADI
Türkiye'nin ünlü klarnet virtüozü Hüsnü Şenlendirici'nin İzmir'in Kınık ilçesine bağlı Dündarlı Mahallesindeki çiftlik evinde düzenlediği klarnet kampının dördüncüsü  01 Temmuz 2019 Pazartesi günü başladı. 5 gün boyunca sürecek kampta Türkiye'nin değişik illerinden yanı sıra Almanya, Avustralya ve Makedonya'dan gelen 120 kursiyer klarnet konusunda eğitimler alacak. Akşamları da Türkiye'nin ünlü klarnetçileri Cengiz Yurtseven, Şeref Altınbaş, Bülent Altınbaş, Ödemişli Mehmet, Ozan Karademir, Vural Köfeci ile Yunanistan'ın ünlü klarnetçisi Stavros Pazarentsis Makedonya'dan Çağdaş Evsen ile Dolapdere Big Gang konserler vererek hünerlerini sergileyecekler. 
Kampın ilk gününde Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Hüsnü Şenlendirici ile kursiyerleri Kınık Belediyesi Sosyal Tesislerinde kahvaltı programında ağırladı 
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer yaptığı konuşmada "Kınık ilçemizde 4 yıldır bu kampı düzenleyerek ilçemizin tanıtımına katkı sağlayan ünlü klarnetçimiz Hüsnü Şenlendirici'ye teşekkür eder,Kursiyerlere başarılar dilerim" dedi. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER