SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AFADER'DEN FOTOĞRAF SUNUMU

AFADER Yrd. Doç. Dr. Alahattin Kanlıoğlu'nu ağırladı.

01 Kasım 2018 12:05 kultur-sanat 190
AFADER'DEN FOTOĞRAF SUNUMU
Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Alahattin Kanlıoğlu, Aliağa Fotoğraf Atölyesi Derneği'nin (AFADER) daveti üzerine Aliağa'ya gelerek fotoğraf sunumu ve söyleşi gerçekleştirdi.

Aliağa Fotoğraf Atölyesi Derneği (AFA-DER), ilçede fotoğraf sanatını sevdirmek adına gerçekleştirdiği çalışmalara bir yenisini daha ekledi. AFADER'in, bundan sonraki süreçte her ay düzenli olarak yapmayı planladığı fotoğraf sunumlarının ilki Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Alahattin Kanlıoğlu tarafından gerçekleştirildi. Kanlıoğlu'nun, Petrol-İş Sendikası Aliağa Şubesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirdiği 'Yaşadığım Şehir İzmir” ve "İzmir Kuş Pazarı” isimli fotoğraf sunumları; AFADER yönetimi, dernek üyeleri ve ilçedeki fotoğrafseverler tarafından büyük ilgi ve beğeniyle izlendi.


 
Alahattin Kanlıoğlu, yaklaşık bir buçuk saat süren sunumun ardından gerçekleştirilen söyleşide katılımcıların fotoğraf sanatı ile ilgili sorularını da yanıtladı. Program sonunda AFADER Başkanı Aytuğ Bayer tarafından Yrd. Doç. Dr. Alahattin Kanlıoğlu'na günün anısına teşekkür plaketi takdim edildi. AFADER olarak ilçede her ay bir sunum ve söyleşi gerçekleştirmeyi planladıklarını dile getiren Bayer, dernek olarak gerçekleştirdikleri ilk fotoğraf sunumuna katılımından ve katkılarından dolayı Alahattin Kanlıoğlu'na teşekkürlerini iletti. Etkinlik, toplu hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER