SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞALI ÇOCUKLAR DANS EDECEK, ŞARKI SÖYLEYECEK

Aliağa Emek ve Demokrasi Platform'undan çocuklar için demokrasi şenliği…

08 Temmuz 2019 11:30 kultur-sanat 552
ALİAĞALI ÇOCUKLAR DANS EDECEK, ŞARKI SÖYLEYECEK
Aliağa Emek ve Demokrasi Platformu 9 Temmuz Salı Günü Saat: 19.30'da Demokrasi Meydanı'nda çocuklar için bir demokrasi şenliği düzenliyor. Çocuklara özel düzenlenen şenlikte yıllardır mahallelerde çocuklar için şarkı yapan Şubadap Çocuk Korosunun konseri, Duvara Karşı Tiyatro Topluluğu'nun ve Moyo Masal Topluluğu'nun hazırlamış olduğu oyunlar sahne alacak. 
Çocuklar için Emek ve Demokrasi Şenliğine katılım ücretsiz gerçekleşecek. Çocukların güle oynaya geçireceği bir akşama katılmak isteyen Aliağalı anne babalar için çağrı yapan Aliağa Emek ve Demokrasi Platformu bileşenleri "9 Temmuz Salı günü saat: 19.30'da Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirilecek şenliğimize çocukları ve aileleri bekliyoruz” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER