SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞALILAR RAMAZAN ŞENLİĞİ İLE EĞLENCEYE DOYACAK

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

09 Mayıs 2019 18:45 kultur-sanat 375
ALİAĞALILAR RAMAZAN ŞENLİĞİ İLE EĞLENCEYE DOYACAK
Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği, Ramazan ayı boyunca her gün Aliağa Engelsiz Kafe'de gerçekleştirildiği etkinliklerde, unutulmaya yüz tutmuş Ramazan ayı eğlencelerini vatandaşlarla buluşturuyor. 
Ramazan şenlikleri Aliağa Engelsiz Kafe'de saat: 21.00'deAliağalıların yoğun ilgisiyle başlıyor.  İftar sonrası süren şenlikte Hacivat-Karagöz, Orta oyunu, Meddah, Semazen gösterilerinin yanı sıra katılımcılar fasıl dinliyor, çocuklar kendileri için hazırlanan sihirbaz gösterilerinde, Masalcı Dede'nin anlatımlarıyla ve pandomimcilerin gösterileriyle Ramazan geleneklerini öğrenirken aynı zamanda eğleniyor. 
Ramazan Şenliklerini düzenleyen Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği Başkanı Aytaç Bayar "Ramazan'ın güzelliklerini sizlerle yaşamak ve paylaşmak için birlikteyiz. Çocuklarımızın da Ramazan'ın manevi atmosferini hatırlamalarını istedik ve Ramazan şenliğini hazırladık. Ramazan ayı boyunca her gün Aliağa Engelsiz Kafe'de sizlerle olacağız. Sizlerle kucaklaşacağız ve bu güzelliği hep beraber yaşayacağız.” dedi. 
Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği tarafından Aliağa Engelsiz Kafe'de 21.00-23.00 saatleri arasında düzenlenen şenlik Ramazan ayı boyunca devam edecek. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER