SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ANKARALI AYŞE COŞTURDU

Kınık 2. Hasat Festivali 3. gününde Ankaralı Ayşe'yi ağırladı.

12 Eylül 2018 11:19 kultur-sanat 333
ANKARALI AYŞE COŞTURDU
 Kınık 2. Hasat Festivali'nin 3. günü Satranç Turnuvası ile başladı. Turnuvanın ardından Prof.Dr. Tahir Yavuz ve Fatih Kılınç'ın konuşmacı olarak katıldığı Tarım ve Hayvancılık Paneli düzenlendi.
Kınık'ın Yayakent ve Sucahlı Mahallelerinde yetiştirilen kavun ve karpuzlarla düzenlenen yemek yarışmasında dereceye giren yarışmacılara Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer tarafından hediyeleri takdim edildi.
Kınıklı yazar Salih Ağar'ın 'Gör' isimli kitabının imza gününe katılan protokol üyeleri Saat 20.30'da gerçekleştirilen halk Ooyunları gösterisinin ardından Ankaralı Ayşe sahne aldı. Ünlü sanatçı sahnedeki coşkusunu seyircilerle birlikte sürdürdü. Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer'le birlikte de şarkı söyleyen Ankaralı Ayşe'nin şarkılarına Kınıklılar sahne önünde oynayarak eşlik etti.Program sonunda  Başkan Sadık Doğruer Ankaralı Ayşe'ye plaket ve kilim hediye etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER