SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÇOCUK KİTAPLARI ŞENLİĞİ

Foça Belediyesi ve Foça Kent Konseyi Eğitim Grubu ve Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliği ile Bağarası'nda ‘‘2. Çocuk Kitapları Şenliği'' düzenlendi.

14 Kasım 2018 11:23 kultur-sanat 213
ÇOCUK KİTAPLARI ŞENLİĞİ
Foça Belediyesi ve Foça Kent Konseyi Eğitim Grubu ve Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliği ile Bağarası'nda ''2. Çocuk Kitapları Şenliği'' düzenlendi.

Çocuk Kitapları Haftası kapsamında düzenlenen Kitap Şenliği; 17 Kasım 2018 Cumartesi günü 12.00-17.00 saatleri arasında Bağarası Pazar Yeri'nde gerçekleşecek.

Seramik Sanatçısı Koncagül Ağaoğlu ve Ressam Nilgün Pekin'in çocuklarla birlikte atölye çalışmaları yapacağı şenlikte, kitaplar ücretsiz dağıtılacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER