SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GEZİCİ ÇOCUK TIRI BERGAMA'DA

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

19 Aralık 2018 15:23 kultur-sanat 472
GEZİCİ ÇOCUK TIRI BERGAMA'DA
İzmir Büyükşehir Belediyesi, merkeze uzak yörelerdeki çocukların okul öncesi eğitimi için kurduğu 'Gezici Çocuk Dünyası' TIR'ıyla hizmet vermeye devam ediyor. 'Taşınabilir eğitim modülü'nde çocukların zeka ve dil gelişiminin sağlanması, sosyalleşmesi ve ilkokula hazırlanmasının hedeflendiği projede velilere yönelik eğitim çalışmaları da yapılıyor.

Bergama'da Fatih Mahallesi Tekçam Parkı'nda hizmet verecek olan "Gezici Çocuk Tırı” için Bergama Belediyesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi'ne müracaat ederek kayıt yaptırabilirsiniz
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER