SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KORAY AVCI ŞARKILARINI KINIK İÇİN SÖYLEDİ

Hasat Festivali'nin 4. gününde sahne alan Koray Avcı Kınıklıların sevgisini kazandı

13 Eylül 2018 12:03 kultur-sanat 450
KORAY AVCI ŞARKILARINI KINIK İÇİN SÖYLEDİ
Kınık bu yıl 2. düzenlenen Hasat Festivali 4.gününde çeşitli etkinliklerle devam etti.  Kınık Öğretmenevin'de düzenlenen Masa Tenisi turnuvası başlayan festival Delez Yaşam Vadisi Rekreasyon Alanında Gençlik Buluşması ile devam etti. Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün ve Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve protokol üyeleri ile gençlerin buluşmasında ok atışları yapıldı.  Grup Fourband  şarkılarını gençler için söyledi. Saat 19.00'da Kınık Öğretmenevinde Arıcılık Pekiştirme seminerinde Mazlum Selim Aksakal Kınıklı üreticilere arı yetiştirme ve bal üretimi konusunda bilgiler verdi. Kınık Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezince açılan Arıcılık kursunu başarı ile bitiren üreticilere sertifikaları verildi.

Akşam saatlerinde ise festival sahnesi ünlü şarkıcı Koray Avcı'yı ağırladı. Cumhuriyet Meydanı'nda halk oyunları gösterilerinin ardından sahneye çıkan  Koray Avcı 2 saat süren konseri boyunca yaklaşık 15 bin kişiye  unutulmaz bir gece yaşattı.Konser alanına sığmayan vatandaşlar konseri çevre binaların çatılarından izledi. Konser bitiminde Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ünlü şarkıcıya çiçek ve plaket hediye ederken meşhur Kınık Gazozu da ikram etti. 


Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER