SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Küçük İskender Alaşehir'de anılıyor

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

03 Eylül 2019 11:09 kultur-sanat 1621
Küçük İskender Alaşehir'de anılıyor
3 Temmuz 2019'da tedavi gördüğü hastanede 55 yaşında yaşamını yitiren usta şair Küçük İskender, Manisa'nın Alaşehir ilçesinde anılacak.

Alaşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Alaşehir Üzüm Festivali kapsamında düzenlenecek anma etkinliğini şair Özgür Zeybek, şair Neslihan Yalman ve İlham Şeker sunacak. Tiyatro sanatçısı Meriç Kırık ile sinema-tiyatro sanatçısı Pervin Mert'in şiirler okuyacağı "Küçük İskender Anma Etkinliği” 4 Eylül 2019 Çarşamba günü saat 20.00'de Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda yapılacak.

Temmuz ve Ağustos ayları içinde Manisa, Turgutlu ve İzmir'de Küçük İskender için düzenlenen anma etkinlikleri önümüzde aylarda Urla, Gaziemir, Foça, Konak ve Akhisar'da tekrarlanacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER