SİTE SAĞ REKLAM ALANI

OKULLARDA TÜRK KÜLTÜRÜ TANITILACAK

Aliağa Yörükler Derneği ve Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü okullarda Türk Kültürünün tanıtılması için protokol imzaladı.

06 Nisan 2019 12:52 kultur-sanat 285
OKULLARDA TÜRK KÜLTÜRÜ TANITILACAK
Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Aliağa Yörükler Derneği arasında işbirliği protokolü imzalandı. Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan ile Aliağa Yörükler Derneği Başkanı Erhan Küçük arasında imzalanan protokol çerçevesinde; Yörükler Derneği, Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bazı okullarda atölye kurarak, geçmişten günümüze Türk el sanatlarını yaşatmak yaygınlaştırmak için kurslar düzenleyecek.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER