SİTE SAĞ REKLAM ALANI

PETKİM İLKOKULU'NDA KÜLTÜREL MİRAS SERGİSİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

30 Kasım 2018 15:12 kultur-sanat 343
PETKİM İLKOKULU'NDA KÜLTÜREL MİRAS SERGİSİ
Petkim İlkokulu 4. sınıf Öğretmenleri, Sosyal Bilgiler Dersinin 2. Ünitesi "Kültür ve Miras” teması kapsamında ,unutulan değerleri öğretmek,kültür ögeleri tanıtmak ve milli kültür bilinci oluşturmak amacıyla görkemli bir sergiye imza attı. Sergiye getirdikleri ürünlerle veliler de destek verdiler. Sergi öğrenci ve veliler tarafından ilgiyle karşılandı. Sergiyi gezen misafirlere gelenek ve göreneklere uygun olarak kolonya döküldü lokum ikram edildi .Büyüklerin elleri öpülürken misafirlere yöresel yemeklerden tatma imkanı yakaladı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER