SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

RENGARENK BİR ALİAĞA İÇİN KADIN EMEĞİ

Zeytinli Park kadınların örgüleriyle renklendi.

07 Kasım 2018 16:31 kultur-sanat 301
RENGARENK BİR ALİAĞA İÇİN KADIN EMEĞİ
DİĞER GÖRSELLER
Aliağa Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi üyesi kadınlar "Rengarenk Aliağa” sloganı ile başlattıkları proje kapsamında Zeytinli Park'ta bulunan ağaçları el emeği örgüleri ile renklendirdi. 
Kadınlar kendi ördükleri bezler, örtüler ve el işi bebeklerle Zeytinli Park'ta bulunan ağaç gövdelerini, bankları ve çöp tenekelerini süsledi. Birbirinden renkli örgülerle süslenen ağaçlar Aliağalıların beğenisini kazandı. 
Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Berrin Argunhan "Bugün burada kadınlar olarak ürettiğimiz örgülerle Rengarenk bir Aliağa isteğimizi dile getirdik. Kadının üretici gücü ve yaratıcılığı ile parkta bulunan ağaçları, bankları ve çöp tenekelerini süsledik. Bu proje burada kalmayacak önümüzdeki günlerde de Aliağa'da bulunan diğer parkları da güzelleştirmeye devam edeceğiz” dedi. 
Kadınlar örgüleri ile ağaçlarda tasarımlarını tamamladıktan sonra etkinlik alanında piknik yaparak sohbet ettiler. 

RENGARENK BİR ALİAĞA İÇİN KADIN EMEĞİ
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER