SİTE SAĞ REKLAM ALANI

SESSİZ BAKIŞLAR SERGİSİ BAŞLADI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

17 Haziran 2019 20:44 kultur-sanat 473
SESSİZ BAKIŞLAR SERGİSİ BAŞLADI
Aliağalı ressam, şair Nalan Öztürk'ün çocuk istismarına dikkat çekmek üzere hazırladığı SES'siz Bakışlar sergisi Aliağa Sanat Sokağı'nda açıldı. 
Nalan Öztürk'ün renkli kuru kalem çalışmalarından oluşan sergisi "Sessiz Bakışlar” isimli sergisi Sanat Sokağında gerçekleştirilen açılışla sanatseverlerle buluştu. 19 Haziran Çarşamba gününe kadar ziyaret edilebilinecek serginin açılış kurdelesini ressam Nalan Öztürk ve Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Memedali Özkurt birlikte kesti. Özkurt sergide emeği geçen ressam Nalan Öztürk'e teşekkürlerini iletip başarılarının devamını diledi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER